Hakkımızda


Coşgun İnşaat 2015 yılında inşaat fakültesi ve yüksek lisanlarındaki başarılarının ardından bu başarılarıda inşaat sektörünün belirli alanlarında göstermek isteyen genç mühendislerce kurulmuştur. Projelerinde detaycı ve yeniliği arayan çalışanlar çözümleyici ve iş bitirici iş bitirici konumdadır. İnşaat konusunda ülkenin önde gelen taahhüt ve müteahhitlik firmalarında yıllarca çeşitli görevlerde bulunan ve kendilerini projelerin çözümlemesinde şantiye yönetiminde geliştiren firmamız çalışmalarında başarıya ulaşmıştır. Gayrimenkul iş geliştirme inşaat ve taahhüt alanlarında hizmet veren firmamız.Kuruluşunun yılında İzmirde İnşaat ve taahhüt alanlarında başarılı işler yapmıştır.

Çağdaş Coşgun

İnşaat Mühendisi

Çağdaş Coşgun, 2013 yılında Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesini başarı ile bitirmiş ve 2015 yılında aynı üniversitenin Yapı Mühendisliği Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Lisans öğreniminin ilk yıllarından itibaren İzmir’in önde gelen birçok firmasında çalışarak edindiği bilgi ve tecrübe ile 2015 yılında Coşgun İnşaat Mühendislik ve Mimarlık ofisini kurmuştur.

Dilay Kiremitçigil

İç Mimar

Dilay Kiremitçigil, 2016 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Lisans süresince yaptığı üniversite içi ve özel sektör bazlı projeler ile edindiği teorik ve pratik bilgilerle 2016 yılında Coşgun İnşaat Mühendislik ve Mimarlık ofisine katılmıştır.